.

.

Женски fau suede d'orsay посочени детали за пети на пети

Женски fau suede d'orsay посочени детали за пети на пети

DEN 335.84

Пристапност
Во достапна форма

Покажете гламурозен изглед со пумпи за акцент на ланецот D'Orsay од страна на Brinley Co. Овие чевли со високи потпетици имаат факс-велур и детали за стилски ланец. Зашилените прсти и тенок стилето високи потпетици го комплетираат дизајнот. Стил : Пумпи. Висина/тип на пета : Овие чевли имаат 3,5-инчни потпетици на стилето. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент