.

.

Безжични 1 винил мини ролетни сјајни капучино 46 w 48 ч

Безжични 1 винил мини ролетни сјајни капучино 46 w 48 ч

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристиката на безжични мрежи ви овозможува лесно да ги подигнете и спуштате нијансите на прозорецот за да ја добиете посакуваната приватност, додека дозволувате воздухот да се подигне во .Нашите безжични 1-инчни винилни мини ролетни се класичен третман на прозорецот со елегантен и издржлив дизајн. Неговата безжична функција во комбинација со неговите отпорни на искривување и отпорни на влага, ги прават нашите мини ролетни ниско одржување и долго траење. Производ каде што не мора да жртвувате стил за заштеда, нашите винилни ролетни доаѓаат во популарни бои за елегантна завршница, овозможувајќи ви лесно да го пронајдете совршен третман на прозорци . Имајќи го ова предвид, ние имаме за цел да обезбедиме едноставни упатства за мерење за сите наши клиенти. Што добивате : безжичен 1-инчен мини слепи намери за внатре. Трајни и отпорни : Нашите високо квалитетни нијанси се дизајнирани со потребите на клиентот во умот. Неговите лесни 1-инчни хоризонтални летви, цврстиот дно и шината на главата доаѓаат во иста боја за најтрајната и стилската комбинација на традиционалните ролетни . Неговата цврста дно железница и совпаѓање на шината за глава обезбедуваат издржливост и приватност потребни за вашата бања. Нашата операција без запчиња и лесна за употреба поврзана со нашата функција за затемнување е совршен производ за расадник и е сертифициран најдобро за деца. Спална соба : Контролирајте ја количината на светлина и приватност со нашата карактеристика за безжичен лифт и ротирачко стапче.

Главните карактеристики

Избор на клиент