.

.

Трговска марка ликовна уметност „мраз дијамант“ платно уметност од Филип Саин-лауд

Трговска марка ликовна уметност „мраз дијамант“ платно уметност од Филип Саин-лауд

DEN 1530.08

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „мраз дијамант“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди : Уметник : Филип Саинте-ладил. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент