.

.

3,5 Црвено -бело кадифен јаболкосен украс

3,5 Црвено -бело кадифен јаболкосен украс

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Дали барате уникатен подарок за вашиот омилен учител? Овој кадифен украс на јаболко може да биде подарок за роденден, Божиќен подарок или само подарок за благодарност. Едноставен начин за вашето дете да каже благодарам, што ќе се негува со години. Карактеристики на производот : Црвено -бело кадифен јаболко Божиќ украс. Црвено јаболко со зелен лист и кафеаво стебло одозгора. Бело во средно нагласено со семе во центарот. Бод означува од предиво на украсот. Подготвени да висат на златна низа. Целосно димензионален украс со меко кадифен чувство. Препорачано само за употреба на возрасни. Димензии : 3,5 "Висок x 3,5 " дијаметар. Материјал (и) : Полиестер црвено -бел кадифен Божиќен украс. Целосно димензионален украс со меко кадифен чувство. Препорачано само за украсна употреба во затворен простор. Орнамент мерки со дијаметар од 3,5 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент