.

.

Dapper Dogs Рамка уметност, сет од 3

Dapper Dogs Рамка уметност, сет од 3

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. „Дапер кучиња“ врамени уметност, сет од 3 : Тема за миленичиња. Еспресо рамка. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Севкупна големина : 14 "x 14". Сет од 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент