.

.

Мешани изрази „Ступел индустрии“, тикви во облик на обична Ноќта на вештерките Типографија Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметнос?

Мешани изрази „Ступел индустрии“, тикви во облик на обична Ноќта на вештерките Типографија Графичка уметничка галерија завиткана

DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Ноќта на вештерките; Тиква; Растенија; Зеленчук; Среќен ден на Вештерките; Лица. Дизајн од essес Баскин.

Главните карактеристики

Избор на клиент