.

.

Компанија за подигање на Портланд Ешланд Сјед Мокасин Слипер

Компанија за подигање на Портланд Ешланд Сјед Мокасин Слипер

DEN 391.84

Пристапност
Во достапна форма

Лизгајте се во тотална удобност. Класичниот лизгач на компанијата за подигање на компанијата Портланд во мека оригинална велур се одликува со ласкава крзно што ги опкружува нозете во кадифен мекост. Лизгачки стајлинг. Декоративна предна вратоврска. Амортизирана влошка; гума ѓон. Поставете ја облогата на крзно. Горна : кожа од велур; Единствен : Вештачки материјали. Место чисто. Увезени. Lените Suede Moccasin влечки од компанијата за подигање во Портланд.

Главните карактеристики

Избор на клиент