.

.

1.75 кт зрачење сече црвен природен гранат 14к розово злато годишнина ангажман прстен големина 6.25

1.75 кт зрачење сече црвен природен гранат 14к розово злато годишнина ангажман прстен големина 6.25

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. или Дипломирање. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. опцијата се нуди Со Ограничена Доживотна Гаранција за. камењата се формираат во природата, загарантирани да бидат без конфликти и да опфаќаат зелен, 100% еколошки метод за создавање. од 6 знаци за текст)**. направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклучително И Ангажмани,. Пучи, загарантиран да биде вистински, без конфликти и придружуван. Со Нашата Автентичност Картичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент