.

.

RealTree Wav Camo Standard Blue Blue Long Snever Performance Rhody Burtion за мажи

RealTree Wav Camo Standard Blue Blue Long Snever Performance Rhody Burtion за мажи

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Real Tree WAV3 Camo Standard Blue Manive Long Relly Performance Rhobal Tee е изработен од рекреација (рециклирана) полиестер и ткаенина од мешавина од спандекс. Вграденото намалување на мирисот ви овозможува да останете сигурни. Оваа ткаенина од кошула обезбедува заштита UPF30+ заштита на кожата од штетно УВ зрачење. Останете кул и удобно со додадените мрежни инсерти во под -панелите и страничните панели. Носете ја оваа мета за риболов, истражување, вежбање или само дружење дома. Real Tree WAV3 CAMO стандардно сино машко изведба на долги ракави за риболов : Совршен за следното патување за риболов. Се одликува со флексибилни панели за ткаенина, странична и подметната мрежа. UPF30+ заштита од сонце и анти-микробна технологија. Вратот на екипажот.

Главните карактеристики

Избор на клиент