.

.

Нулум Лани Ацтек Внатрешен килим на отворено, 6 '9', 'рѓа

Нулум Лани Ацтек Внатрешен килим на отворено, 6 '9', 'рѓа

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот простор внатре или надвор од вашиот дом со оваа уникатна шема на Ацтек. Направено од трајни синтетички влакна, овој килим е изграден за да трае и додава допир на луксуз каде и да е поставен. Стока.

Главните карактеристики

Избор на клиент