.

.

Премиер предива Serenity Chunky Light Light Yarn-Ingin Candy, мултипак од 6

Премиер предива Serenity Chunky Light Light Yarn-Ingin Candy, мултипак од 6

DEN 638.72

Пристапност
Во достапна форма

Новите отпечатоци во прекрасни комбинации на бои плус цврсти материи го одржуваат вашето шиење интересно. Меко, бурно предиво со тежина што ќе работи брзо во топла облека и Авганистанци. Овој мултипак содржи шест топки предиво. Категорија на тежина : 5. Содржина : 100% акрилик. Putup : 3.5oz/100g, 109yd/100m. Мерач : 11 SX15 R = 4in/10cm на големината US11/8mm игли за плетење. Предложена кука за кука со капчиња US L-11/8mm кука. Dyelotted : Ние се обидуваме, но не сме секогаш способни да одговараат на Dyelots. Грижа : Машинско миење, сушење суво, не бели, не желези, не исуши го чисто. Доаѓа во најразлични бои. Секој се продава одделно. Увезени. Премиер предива Serenity Chunky Light Light Yarn-Ingin Candy, мултипак од 6.

Главните карактеристики

Избор на клиент