.

.

Tike Tech All Terrain Sport Single Stroller, портокал

Tike Tech All Terrain Sport Single Stroller, портокал

DEN 11999.84

Пристапност
Во достапна форма

Побарајте ја авантурата што ја заслужувате! Изберете ја вашата патека со целиот терен X3 Sport. Лесно се притиска, X3 Sport се лизга без напор над сите видови на терен. Со многу карактеристики на пријателски за деца, вклучувајќи компатибилност на седиштата за новороденчиња, целиот Sport Terrain X3 ќе се справи со сите ваши активности на отворено. Комбинирајќи ја можноста надвор од патот со елегантната агилност на уличен џогер, All Terrain X3 Sport доаѓа стандард со двојна задна суспензија, следење прилагодливо на предните тркала, систем за репликација со еден допир и систем за прицврстување, независно седиште и крошна, а тој е погоден за новороденчиња и мали деца. Tike Tech All Terrain X3 Sport Single Single Stroller : шетач е дизајниран за дете до 60 фунти. Систем за рекреација со 1 допир, 1 клип. 5-точки напрега. Отстранлива крошна со прилагодлива „ниска спуштање на спуштање“. Голем покрив на месечината со покривот на месечината. Голема корпа под седиштето. 2 џебови за внатрешни мрежи. Меша џеб на задниот дел од седиштето. Седиштето за автомобили компатибилно со универзалниот адаптер за седишта за автомобили на Tike Tech. 16 "предно фиксирано тркало. 16" широко патеки на задните тркала. 1-чекор двојна задна сопирачка за паркирање. Брз систем за преклопување со 1 чекор. Тежина : 25,5 фунти. Лесна рамка за алуминиум. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Главните карактеристики

Избор на клиент