.

.

Инктастична Мавмав Девојка Балерина Мајмун Подарок Мало Дете Девојче Маица

Инктастична Мавмав Девојка Балерина Мајмун Подарок Мало Дете Девојче Маица

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Внука подарок Мало Дете Маица има симпатична балет танчерка мајмун во розова туту За Девојката На Мавмау од нејзината Баба Мавмав. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Мавмав Девојка Балерина Мајмун Дете Краток Ракав Маица Женски Кафеав Леопард 3 T. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. мавмавс баба подарок од внука внука девојки бебе танц танц танцување слатки деца розова дете предучилишна детска облека облека hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент