.

.

Дизајн на потпис Од Quли Џери Кралицата Тапацирана Тафтувана Рамка За Кревет, Светло Сива

Дизајн на потпис Од Quли Џери Кралицата Тапацирана Тафтувана Рамка За Кревет, Светло Сива

DEN 3839.84

Пристапност
Во достапна форма

Поставете ја сцената за повлекување на небесната спална соба - по приземна цена - со тапациран кревет На Кралицата Џерари. Светло сивиот тапацир што ја краси тафтуваната глава во стилот на камилбек, шините и подножјето со низок профил спортува текстурално ткаење што се чувствува свежо и сега. Инженерска дрвена рамка, Полиестерски тапацир,тафтувана глава со Копчиња,пакувања комплетни во една кутија За Експресен Брод, Потребна Е пружина за Основање/кутија, продадена одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент