.

.

14к жолто злато 20 ѓердан од синџир Сингапур - Унисекс

14к жолто злато 20 ѓердан од синџир Сингапур - Унисекс

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

14к жолто злато 20 "1,15мм искра ѓердан од синџир во Сингапур - Унисекс. Иконски класичен, елегантен и сигурен да ги сврти главите на главите, овие 14 ланци на златото во Сингапур издвојуваат нежен и елегантен изглед што ќе го направи вашиот ансамбл. се на располагање на располагање од должина на ланецот, големината и бојата. Совршени и за машки и за женски вкусови. Погоден за секоја пригода. украсена од заклучување на јастог. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакво проблеми. Вешто произведен. За да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најзаборавни прилики. Совршено за давање подароци. 14 Karat Gold (14 K). Мажи и жени (Унисекс). 14к жолто злато (жолта боја). Јастог канџи. Без камен. Сингапурски ланец. Цврсто злато. Возрасни/постари/тинејџери.

Главните карактеристики

Избор на клиент