.

.

Без граници за машки и големи машки џогерски шорцеви, 2 пакувања

Без граници за машки и големи машки џогерски шорцеви, 2 пакувања

DEN 255.20

Пристапност
Во достапна форма

Соберете две пакувања на лесни шорцеви за џогер од без граници. Совршено за дружење дома или да се упати кон забавни активности, овие шорцеви за џогер се направени во удобна ткаенина и имаат еластична половината и влечење за вистинското вклопување. Спарете ги со омилениот врв или резервоарот и сите сте поставени! Исклучиво на. Материјал : 72% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 шорцеви со џогер. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : Отворен џеб. Карактеристики : вратоврска за влечење; Пигментна боја со миење на облека. Машки џогерски шорцеви од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент