.

.

Западен Мичиген Кожа Трифолд Паричник

Западен Мичиген Кожа Трифолд Паричник

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој оригинален кожен и надворешен / вештачки внатрешен бифолд паричник има четири држачи за кредитни картички, заштитник на ЛИЧНА КАРТА и џеб од три пати. Карактеристики врежана логото на тимот. Овој оригинален кожен и надворешен / вештачки внатрешен бифолд паричник има четири држачи за кредитни картички, заштитник на ЛИЧНА КАРТА и џеб од три пати. Карактеристики врежана логото на тимот.

Главните карактеристики

Избор на клиент