.

.

Војна на Starвездите: Rogue One-Baze Facemask Hallicture Costume додаток

Војна на Starвездите: Rogue One-Baze Facemask Hallicture Costume додаток

DEN 170.40

Пристапност
Во достапна форма

Од убиецот до бунтовникот, Базе Малбус верувал во надеж и слобода за галаксијата. Сега можете да ја покажете вашата loveубов кон ликот со Војна на Starвездите : Rogue One Baze Malbus Paper Mask! Овој додаток за костуми е направен од цврста хартија картон и има дупки за очи со еластична лента за лесна употреба. Нарачајте „Војна на Starвездите : Rogue One Baze Malbus Paper Mask“ за да го завршите вашиот костум! Војна на Starвездите : Rogue One-Baze Facemask Hallichen Costume додаток.

Главните карактеристики

Избор на клиент