.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара женска чипка за чипка миди фустан

Фармерки со Софија од Софија Вергара женска чипка за чипка миди фустан

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Носете фустан што мавта! Миди фустанот на Софија Вергара е вистински зашеметувач со вклопување на кривата, душо деколте и тонски трим на чипка што додава дополнителен поп возбуда. Не може да се направи стил, кој е и секси и елегантен одеднаш. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Ponte un vestido que deslumbre! Ел Вестидо А Медиа Пјерна де Софија Вергара и Вердадераменте despampanante con un talle que se ajusta a tus curvas, un ancote corazón y un borde con encaje del mismo tono que le argega un toque adicional de atrevimiento. Un estilo que no puede fallar, секси y elegante a la vez. Ексклузивен en. Материјал : 100% рајон/100% рајан. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Slim/Corte Entallado. Должина : Миди фустан; 43 ”долг од центарот на задниот врат за големина s/vestido a media pierna; 43ʺ de largo desde el centro de la nuca para la talla pequeña „s“. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : долга/манга ларга. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; чипка трим каросерија и полите; Супер-мек; нелиран/ескоте коразин; Borde de Corpiño y Ruedo con Encaje; суперсуав; грев форро. Чипка го исече миди фустанот за жени од фармерки на Софија од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Главните карактеристики

Избор на клиент