.

.

Wrangler® Машка Епска Мека Ткаена Кошула со Долги Ракави, Големини S-5XL

Wrangler® Машка Епска Мека Ткаена Кошула со Долги Ракави, Големини S-5XL

DEN 287.68

Пристапност
Во достапна форма

Постојат меки кошули, а потоа има епски меки кошули, кои би сакале? Оваа кошула е изработена со заштитен Знак На Wrangler Епска Мека ткаенина која е толку исклучително мека што само треба да ја носите за да верувате во тоа. Ова класично копче за мешавина од памук надолу е направено со допир на спандекс за удобност што се движи без напор со вас. Има два џебови на градите со копче за размавта за да ги одржува најважните работи безбедни. Спарете се со вашите омилени фармерки за секојдневни средби со пријателите. Материјал : 62% Памук/35% Полиестер/3% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : Точка јака. Затворање : копче напред. Ракави : Долги ракави. Џебови : џебови со двојно копче на градите. Карактеристики : Епска Мека ткаенина; навестување на истегнување што се движи со вас. Стил # 112324421. Wrangler Еп Мека Копче Надолу Кошула За Мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент