.

.

Нфл-3-парче Скара Во Собата Со Платно Случај -

Нфл-3-парче Скара Во Собата Со Платно Случај -

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашиот комплет алатки за скара од нерѓосувачки челик вклучува голема шпатула со вграден отворач за шишиња, тешки клешти и голема вилушка. Сите алатки имаат лого на тимот на рачката. Комплетот доаѓа со издржлива платнена торба која има лого на тимот со акцент на хром. Совршен за задно вртење или какво било готвење во дворот! Овој сет ЗА СКАРА ги содржи сите алатки што ви се потребни за успешно готвење и е лесен за транспорт што доаѓа со удобна торбичка за носење. Ќе ви завидува секоја страна со вашиот официјално лиценциран сет за алатки за СКАРА! Нфл 3-Парче Скара Во собата Со Платно Случај, Њујорк Гиганти : Карактеристики голема шпатула со вграден отворач за шишиња. Вклучува тешки клешти и голема вилушка за готвење. Логото на тимот на рачката на секоја алатка. Нерѓосувачки челик изградба. 90-дневна гаранција на производителот. Модел# FBQB090.

Главните карактеристики

Избор на клиент