.

.

Goody Wave Creator Styling Iron

Goody Wave Creator Styling Iron

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Меките бранови се прекрасни, но добивањето на нив дома може да потрае време и напор. Благодарение на железото за стилизирање на креаторот Goody Wave, сега е полесно да се создадат лабави, природни кадрици дома. Овој железо за стилизирање на бран има јонска технологија за да помогне во создавање на без фриз и мазни бранови. Оваа уникатна форма на бран-барел со керамички стилизирање на железо создава меки, природни бранови, полесно од традиционалното железо со виткање со права. Ironелезото за стилизирање на креаторот Goody Wave има топлина од 30 секунди, 10 поставки за топлина и може да достигне температури до 410 степени. Без разлика дали сакате нов изглед за работа или одлично направете за една ноќ во градот, железото за стил на креатор на бран на бран е паметна опција. Goody Wave Creator Styling Iron : Bave Barrel-создава лабави природни бранови. Лесен клип за навивам. Професионална топлина од 410 степени. 360 степени вртливиот кабел. Керамика + јонски за мазни бранови без фриз. Загревање од 30 секунди. 10 поставки за топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент