.

.

Светла на Skechers: патики на срцеви светла

Светла на Skechers: патики на срцеви светла

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

'Llе се види во сите жаришта со светлосна забавна забава, облечени во светлата на Скекерс : Светли за срце - Sweadубовен натпревар за натпревар. Атлетска леопард печатена машка ткаенина и сјајни завршете го синтетичкиот горен дел во лизгање на банџи, светло спортски патика со детали во форма на срце во форма на срце. С-светла. Вклучено копче. Систем за осветлување на светло.

Главните карактеристики

Избор на клиент