.

.

Индициите на блу И Вие Пеете Заедно Со Бумбо Со Вградена Музика, Вистински Работен Микрофон За Деца На Возраст Од Години

Индициите на блу И Вие Пеете Заедно Со Бумбо Со Вградена Музика, Вистински Работен Микрофон За Деца На Возраст Од Години

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Сините Индиции пеат-заедно бумбокс е одлична играчка за сите ваши омилени деца. Компатибилен е со Вашиот Mp3 Плеер или кој било уред со aux-во врска. Децата можат да пеат заедно и да настапуваат на вградената музика или нивните омилени мелодии. Сината Индиции бумбокс вклучува вистински работен микрофон, како и трепкачки светла кои ќе "до" забава искуство. Исто така е пренослив за да можете да го носите насекаде каде што одите. Пејте заедно со вградената музика од шоуто. Трепка светлина шоу. Поврзете го вашиот уред со влезот aux за да слушате сопствена музика.

Главните карактеристики

Избор на клиент