.

.

Алуминиумска Рамка Го Попречува Тоте Флинт

Алуминиумска Рамка Го Попречува Тоте Флинт

DEN 551.84

Пристапност
Во достапна форма

Витмор алуминиумска рамка со висок капацитет пречка за перење е супер издржлива опција за складирање валкана облека и е совршена за студентски домови, станови и домови. Вградените рачки и прилагодливиот ремен за рамо го олеснуваат транспортот на алиштата од спалната соба до просторијата за перење. Има долготраен, ламиниран ентериер отпорен на влага, кој лесно се чисти со влажна крпа. Користете го во спални соби за да ги сортирате индивидуалните алишта на секого или да ги чувате во бањата за семејна употреба. Попречувачот може да се користи во игротеки, гаражи, па дури и покрај базенот. Поставата на Пречката е ламинирана и исто така отпорна на влага. Попречувачот може да се преклопи за лесно складирање кога не се користи.

Главните карактеристики

Избор на клиент