.

.

Американска Рамна Сложувалка, Висококвалитетна Колекција, интелектуална игра за сите возрасти

Американска Рамна Сложувалка, Висококвалитетна Колекција, интелектуална игра за сите возрасти

DEN 303.20

Пристапност
Во достапна форма

Поминете време со вашето семејство или де-стрес со нашата сложувалка од 500 парчиња 18х24 инчи. Изработен е од висококвалитетен картонски материјал и има лак кој штити од прашина и течности, така што вашата загатка ќе трае цел живот. Загатките се совршен начин да поминете време додека го стимулирате видот, го тренирате умот и вежбате трпение. Оваа загатка од 18х24 инчи, 500 парчиња брои карактеристики" Крилеста студија јас " Уметничко Дело од Диво Јаболко. Сложувалките се медитативни и интелектуални игри и за возрасни и за деца, што ви овозможува да ја искористите вашата креативност. Загатките се совршен начин да поминете време додека го стимулирате видот, го тренирате умот и вежбате трпение. Материјал : оваа сложувалка е изработена од висококвалитетен картонски материјал и има завршница со лак што ќе го заштити и продолжи животниот век на секое парче сложувалка. Квалитет : оваа сложувалка со пеперутка е направена со користење на печатење со висока дефиниција и специјални машини за сечење, така што вашата загатка има јасни обрасци и задебелена боја. Употреба : оваа загатка од 500 парчиња е совршена активност за луѓе од сите возрасти! Вклучува отпечаток од хартија од 9х12 инчи што покажува поголема верзија на уметничкото дело на сложувалката за да се повикате при изградбата на сложувалката. Заштитно Пакување : Американскиот Стан разви ексклузивно комерцијално пакување кое помага да се обезбеди безбедна испорака на кревки предмети. Нарачајте со доверба, кликнете и додајте во кошничката денес.Ниво на вештина : Почетник.

Главните карактеристики

Избор на клиент