.

.

Не'рѓосувачки челик обоена мајка на Перл срце приврзок

Не'рѓосувачки челик обоена мајка на Перл срце приврзок

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Крајбрежниот накит од не'рѓосувачки челик розов обоен мајка на бисер срце приврзок. Слаткиот ѓердан е сигурен дека ќе стане еден од вашите омилени додатоци што треба да ги носите. Конструкцијата од не'рѓосувачки челик спарена со женскиот дизајн на срцето ќе го направи вашиот стил да го привлече окото. Срцето е украсено со розова обоена мајка на Перл, што го прави овој приврзок навистина еден од еден вид. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : скапоцен камен, метал. Тип на камен на предметот : мајка-бисер. Камена боја на артикалот : Пинк. Камен облик на предметот : срце. Камен димензија на артикалот : 21 милиметри ширина до 30 милиметри. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : ѓердан. Должина на артикалот : 1 1/4 инчи. Ширина на артикалот : 7/8 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 7 грама. Број на камен на предметот : 1. Тип на затворач на артикалот : канџи од јастог. Поставување камен за накит : Вклучен. Стил на артикли : приврзок, изјава, ланец. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Womenените, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима. Должина на ланецот : 19 инчи. Тип на ланец : Curb.

Главните карактеристики

Избор на клиент