.

.

Трип Лајт 10-ПОРТ УСБ 2. Центар Со Голема Брзина

Трип Лајт 10-ПОРТ УСБ 2. Центар Со Голема Брзина

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

10 - ПОРТА USB 2.0 Мобилни Hi-Speed Центар Лаптоп / Лаптоп Автобус Моќ AC Поврзува до 10 USB 2.0 уреди. Автобус напојува или опционални НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА адаптер. Компатибилен со сите поголеми оперативни системи. Поддржува стапки на пренос на податоци до 480 Mbps. 1-Година Ограничена Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент