.

.

Пита за мисирка на Турција и сланина од Блејк, Оз

Пита за мисирка на Турција и сланина од Блејк, Оз

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Сите природни* храна* Нема вештачки состојки. Минимално обработено. За скоро 5 децении, Блејк е околу една работа - користејќи едноставни, природни состојки за да направи оброци со вкусен домашен вкус. Нашите инспирирани јадења во куќата на куќата го стоеја тестот на времето, а нашата посветеност на квалитетна храна без компромис засекогаш ќе нè поврзе со нашите корени. Без разлика дали барате брз залак за себе или оброк за семејството, со готвењето на Блејк, домашното готвење никогаш не било полесно! Секој оброк на Блејк е направен со најдобрите состојки и цела убов. Се надеваме дека ќе ја вкусите разликата во секој залак! Направено од пире од гребење. Направено со домашна чеда од четка компири. Без глутен. Турција израсна без антибиотици. Нема вештачки бои или вкусови. Нема конзерванси.

Главните карактеристики

Избор на клиент