.

.

Јани Ретро Накит Бо Десктоп Природно Дрво Школка За Складирање Декорација Дрвени

Јани Ретро Накит Бо Десктоп Природно Дрво Школка За Складирање Декорација Дрвени

DEN 494.08

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Избрани дрвени материјали, чувството и изгледот ќе бидат попрефинети.Може да се користи за ставање накит, како кутија за подароци, etc.Name : Кутија За Складирање Пауловнија Големина : 20*10*6 см боја : како што е прикажано намена : кутија за подароци за накит за складирање : рачно изработен пакет : 1 парче * Кутија За Складирање Избрани дрвени материјали, чувството и изгледот ќе бидат попрефинети. Може да се користи за ставање накит, како кутија за подароци итн. Име : Кутија За Складирање Пауловнија. Големина : 20*10*6см.

Главните карактеристики

Избор на клиент