.

.

Австралиски Говеда Налепница

Австралиски Говеда Налепница

DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

Шарени И Издржливи Налепници За Потпис се изработени со специјализирани мастила кои совршено ги истакнуваат неговите бои и слика и се печатат директно на винил издржлив на отворено, што ја прави оваа налепница многу отпорна на гребење и избледување, и бидејќи тие се безбедни за внатрешна и надворешна употреба, можете да залепите една на задниот прозорец на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ, на вашата врата или прозорец, на вашиот телефон или лаптоп, или на кое било друго место сакате да ги насмеете луѓето и да зборувате за тоа колку сакаат кучиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент