.

.

Оригинален хако совет Т18-ДЛ За Хако ФХ888Д-23БИ 936-12

Оригинален хако совет Т18-ДЛ За Хако ФХ888Д-23БИ 936-12

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Врв за лемење, Серија На Врвови Т18, Длето Од Типот Врв, Ширина на Врвот 3,2 мм, Должина на Врвот 22,5 мм, Максимална Работна Температура 899 Степени Ф, Компатибилен Модел На Производителот На Рачката БРОЈ 900М, 900М-ЕСП, 907, 913, ДЕВИЗЕН-600, ДЕВИЗЕН-8801, ДЕВИЗЕН-8802, ДЕВИЗЕН-8803, Врв Надворешен Дијаметар 3,2 мм, дебелина на врвот 1 Мм, Компатибилна Станица 703, 928, 936, 936-Есп, 937, фр-701, Фр-702, Девизен Курс-888д, ДЕВИЗЕН Курс-889, КОМПАТИБИЛЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА РАЧКА ХАКО, ЛЕМЕЊЕ СО АПЛИКАЦИЈА, ВРВ ЗА ЛЕМЕЊЕ ОД ТИПОТ НА ПРОИЗВОД СОСЕМА НОВА ФАБРИКА ЗАПЕЧАТЕН ОРИГИНАЛЕН врв ХАКО, т18-Дл32. За употреба со хако станици : FX888 D-23 BY, FX888 D-29 BY и 936-12. Овој совет ќе одговара на пеглите Хако : ДЕВИЗИ8801, 900М, 907 и 913 пегли.

Главните карактеристики

Избор на клиент