.

.

Значи, лајт од лесни улични среќни сандали

Значи, лајт од лесни улични среќни сандали

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Со своето изобилство на одлики на удобност, оставете го среќниот од So Lite од Easy Street да ги донесе нозете во еуфорија. Прилагодливиот задниот дел ќе ви го олесни нозете да се лизгаат десно и да одат. Искусете го So Lite од Leasy Street's Ultra Lite Eva Construction додека уживате во супер мекото мулти -текстурирано горно и истегнување за фит -технологија. 1 1/2 "потпетица. Усогласена влошка. Истегнете се за вклопување и удобност. Заоблен отворен пети. Значи, лајт од лесна улична ултра лајт конструкција.

Главните карактеристики

Избор на клиент