.

.

Bodsесика Симпсон Бебе девојче Бодисуит и Флетер комбинезони, сет со 2 парчиња

Bodsесика Симпсон Бебе девојче Бодисуит и Флетер комбинезони, сет со 2 парчиња

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична и удобна за вашето девојче. Оваа тешка девојка од essесика Симпсон девојче и комбинезони е совршено за да ја задржи покриена со копчиња за лесни промени. Не заборавајте : тоа исто така прави одличен подарок за туширање! Вклучува 1 каросерија и 1 во целина. Теловиит : екипаж; долги ракави; Копчиња за сноп за лесни промени. Комбинезони : ленти за рамо со трепет; преден џеб; еластична половината. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Бебе девојки essесика Симпсон Телосјут и комбинезони.

Главните карактеристики

Избор на клиент