.

.

Печка за тостер на сончање

Печка за тостер на сончање

DEN 255.68

Пристапност
Во достапна форма

Печката за тостер на сончање им овозможува на корисниците да се справат со широк спектар на задачи за подготовка на храна со леснотија и ефикасност. Многу повеќе од само тостер, оваа повеќенаменска печка за тостер се пече, броеви, тости, топ-кафеави, па дури и одмрзнувања. Може да задржи до четири парчиња леб истовремено и брзо да пече разновидна храна, вклучително и замрзнати оброци. Прилагодливата контрола на температурата ви овозможува да бирате во вистинската количина на топлина и има одредена поставка само за тост за додадена разноврсност за готвење. Затворање и поставки за останување ви овозможуваат да поставите време на готвење до 15 минути или да го оставите скара за тостер онолку долго колку што ви треба. Поддршката за вртење на трошка ја прави единицата лесна за чистење. Лесен и удобен начин за подготовка на оброци и закуски. Печива за печење од тостер, броеви, тости, топ-кафеави и одмрзнувања. Зачува до 4 парчиња леб. Нуди разноврсност за готвење со прилагодлива контрола на температурата плус избор на тост. Тајмер за исклучување и функција за престој. Завртете ја лентата за трошка за лесно расчистување.

Главните карактеристики

Избор на клиент