.

.

Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats for Ford Transit- 2015, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats for Ford Transit- 2015, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот на автомобилот за Ford Transit-150 2015 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги комплексните контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот Ford Transit-150 подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабокиот канал на водата на каналот Deep Grooves , снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови- Отпорни рециклирани ПВЦ, БПА-панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат мат во место без оштетување на вашето возило тепих . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2015 Ford Transit И повеќе - додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент