.

.

ДизајнАрт „расположенија жолто IX“ Наутички и крајбрежен панел за завеси за затемнување

ДизајнАрт „расположенија жолто IX“ Наутички и крајбрежен панел за завеси за затемнување

DEN 298.24

Пристапност
Во достапна форма

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа завеса за жолти сидро. Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој жолт и златен кора на целосно и безбедно миење машини . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : наутички и крајбрежен. - Предмет : Море и брег. - Боја : жолта и злато. - Модел : животински принт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент