.

.

Оригинална заграда за нишај лента

Оригинална заграда за нишај лента

DEN 444.80

Пристапност
Во достапна форма

Оригинална држач за нишање ленти Оригиналниот држач за нишалки се произведува со употреба на само со највисок квалитет на ОЕ материјали и е дизајниран да ги исполни спецификациите на ОЕ. Оригиналната заграда за нишање е оригинален дел, во кутијата на производителот на автомобили, како што е продадено од новиот дилер на автомобили. Карактеристики и придобивки : ОЕ-еквивалентна и директна апликација за вклопување ги исполнува спецификациите на ОЕ Оригинална заграда за нишал.

Главните карактеристики

Избор на клиент