.

.

Нов ривалски ранец за пливање

Нов ривалски ранец за пливање

DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

Ранецот за пливање на ривалот Финс е дизајниран да им обезбеди на пливачите висококвалитетен ранец за патувања. Со додавање на торба со мрежи, ривалскиот ранец за пливање ја елиминира потребата пливачите да носат две или повеќе торби. Користете ја торбата со мрежи за лесно пристап до капачето и очилата или да чувате влажен костим за капење. Поголемите предмети како ролери за пена, крпа или монофин можат да се чуваат зад торбата со мрежи и да се обезбедат со ремени на дното на ранецот. Ова е корисна и удобна торба за пливачи кои секогаш се во движење. Finis нов ривал за пливање ранец : удобна торба за сушење на мрежа се прицврстува на предниот дел од торбата за лесен пристап до вашите очила/капаче или да чувате влажен костим за капење. Висококвалитетни материјали направени со трајни продавници за полиестер поголеми предмети без најголемиот дел ја креваат торбата за сушење на решетката за да обезбедат поголеми предмети како ролери за пена, крпа или монофин. Водоотпорен дното и предниот панел ја штити содржината на вашата внатрешна торба од влажна. 15-инчен лаптоп ракав за ракав, обложен со микрофибер, се вклопува лаптоп од 15 инчи. Јамките за мрежи користат карабинер за да прикачите перки, да запознаете награди, ознаките за торби и слушалките. Лесно достапен страничен џеб одличен за складирање на лични предмети како што се сончање или производи за туширање. Заден панел за удобност од пена удобно брановиден панел на Ева пена. Димензии 21cm x 33cm x 49cm (L x W x H) Волумен : 32 литри држач за шише со вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент