.

.

Северна светлина од сребро крзно елка, 16 “

Северна светлина од сребро крзно елка, 16 “

DEN 558.40

Пристапност
Во достапна форма

Нортлјт Ангел е стилизиран во наметка од сребрена секвенца со чиста преклопување врзана со розови. Таа држи венчаница од бисер, веднаш под нејзината сатенска јака под фустанот има пластичен цилиндер прикачен за да и помогне да застане, толку разноврсна е толку разноврсна што може да се користи и како табела за декорација на табела, константна боја, менување на влакна на оптички влакна на влакна Оптичка боја на влакна Оптичка боја на влакна Оптичка Оптичка боја Промена на крилја. Може да се користи и како декорација на таблети. Користете 3 батерии на АА - не се вклучени. Вклучен/исклучен прекинувач. Димензии : 16 "h x 9" w x 5 "г.

Главните карактеристики

Избор на клиент