.

.

Се прашувам нација конфети еднорог, палто од животински лушпа

Се прашувам нација конфети еднорог, палто од животински лушпа

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е како забава на нозе со папучи со еднорог на чудо нација! Овие папучи на еднорог имаат крилја на конфети и мека кадифен горниот дел. Папучи се наредени со Тери за топлина и нудат печатена надворешна плоча отпорна на лизгање. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Лесно вклучено/исклучено. Топла постава. Отпорен на лизгање.

Главните карактеристики

Избор на клиент