.

.

Дан Ди чоколадо миризлива мини мечка полнето животно со розов лак кадифен пал

Дан Ди чоколадо миризлива мини мечка полнето животно со розов лак кадифен пал

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа мила чоколадна миризлива мини мечка е мека, кадифен и гушка. Willе направи одлично полнето животно, миризлива мини мечка, полнета со животинска мечка со розови акценти, миризливи мириси, високи околу 5,5 инчи, додека Sittingsoft, кадифен и Huggable Made од 100% полиестерска влакно преработена за возраст од 3 години и на возраст од 3,5,5 години, миризлиран од чоколадото, миризлиран минија Мечка полнето животно со розов лак кадифен пал.

Главните карактеристики

Избор на клиент