.

.

Патриотски starsвезди и ленти за мажи и големи мажи на Georgeорџ, до големина 3XL, до големина 3XL

Патриотски starsвезди и ленти за мажи и големи мажи на Georgeорџ, до големина 3XL, до големина 3XL

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Starsвезди и ленти засекогаш. Покажете го вашиот нов изглед на плажа или базен со шорцеви за пливање на Georgeорџ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 6 ”. Еластична половината; влечење. Џебови на страни; Заден џеб со затворање на кука и јамка. Постава за мрежи; Сплит страни. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки пливање стебла од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент