.

.

Најважни работи iPhone pro ma телефонски случај, танцувачки пердуви зелени

Најважни работи iPhone pro ma телефонски случај, танцувачки пердуви зелени

DEN 399.04

Пристапност
Во достапна форма

OTM Essentials i Phone 12 Pro Max Clear Town Edge Telegn Case, танцувачки пердуви зелени од тешкиот раб телефонски случај од OTM Essentials ™, е дизајниран да го заштити вашиот телефон од испакнатините и модринки на дневната абење и солза. Дизајниран со браник на удар и направен со флексибилен материјал TPU, цврстиот раб е и траен и лесен. Вашиот телефон патува со вас секој ден, нека е стилски како и вие . густ раб за заштита на влијанието. Прецизни пресеци за пристаништа и камера.

Главните карактеристики

Избор на клиент