.

.

Предиво од крем од лили шеќер - конуси бело, мултипак од 3

Предиво од крем од лили шеќер - конуси бело, мултипак од 3

DEN 207.52

Пристапност
Во достапна форма

Предиво од крем од крин-шеќерн. Природниот, мек и абсорбента памук е идеален за плетење и капчиња за проекти за кујна и бања. Категорија на тежина : 4, 100% памук, 14oz/400g, 706yd/645m. Мерач : Плет : 20 -ти x 26r = 4in/10cm на големината 7/4,5мм игли, капчиња : 20 -ти x 26r = 4in/10cm на кука со големина 7/4,5мм. Dyelotted : Ние се обидуваме, но не сме секогаш способни да одговараат на Dyelots. Машинско миење, суво суво, не бели, не пеглајте, не исушете чисто. Забелешка : Potpourri отпечатоци боите и шемата варираат и не секогаш ги вклучуваат сите бои што се гледаат на слики. Предиво од крем од крин шеќер - конуси бело, мултипак од 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент