.

.

Лажичка женска плетена миди здолниште

Лажичка женска плетена миди здолниште

DEN 703.84

Пристапност
Во достапна форма

Убаво во плети. Излезете во плетеното макси здолниште на Scoop, во кое има привлечна силуета и удобно влечење на еластична половината. Исклучиво на. Материјал : 71% рајон/29% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : силуета А-линија. Должина : максична должина; 29 ”долг. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : еластична половината; ребрести тело; плетенка дизајн. Womenенско плетенско здолниште од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент