.

.

Crocs Unise Child Swiftwater игра чевли

Crocs Unise Child Swiftwater игра чевли

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Децата имаат удар за пронаоѓање на секаков вид хаос. Сакате да бидете сигурни дека тие мали стапала остануваат заштитени, но не сакаат да ги видат тие нови патики да бидат затегнати? Овие чевли што се пеат, амфибиски, кои имаат големи пристаништа за да пролеат вода и нечистотија, канализирани надворешни страни и систем на чипка во стилот на банџи за безбедност и влечење. Времето на игра само стана сериозно прекрасно. Лесни, чевли со сите намени. Меки, флексибилни горе со пристаништа за да пролеат вода и остатоци. Крослит? Изградбата на пена нема да апсорбира вода. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Главните карактеристики

Избор на клиент