.

.

Кондензирана детска супа на Кембел, супа од мега глупак, 10.

Кондензирана детска супа на Кембел, супа од мега глупак, 10.

DEN 27.52

Пристапност
Во достапна форма

Кондензираната супа од мега -глувчиња на Кембел е сигурно дека ќе биде starвезда на оброкот. Кога станува збор за фаворит на семејство, оваа супа е само почеток. Оваа супа од мега глупак започнува со дополнителни тестенини од јајца, моркови и нежно пилешко без антибиотици. Плус, нема додадени или вештачки вкусови на MSG, родителите можат да веруваат во секоја лажица исполнета со забава. Изработени со висококвалитетни состојки, сè што треба да направите е само да додадете вода! Овој главен оставата, чајната кујна е почеток на одличен оброк. Јас сум! Јас сум! Добро! Мега Супа од глупак Целото семејство ја сака : Децата (и родителите!) Ја сакаат нашата супа од пилешки тестенини што започнува со дополнителни тестенини од јајца, моркови и нежно пилешко без антибиотици!. Квалитетни состојки за квалитетно време : Изработени без додадени или вештачки вкусови, родители како нашата супа колку што децата го сакаат својот вкус! . Станете креативни во кујната, само додадете вода : Оваа конзервирана супа е лесна за прилагодување, само додадете вода и топлина за совршена закуска за вашите деца или направете оброк од неа со додавање на сендвич. Супа за која може да се чувствувате добро : Пронајдете добро исхрана во оваа лесно прилагодлива супа што е доверлив главен оставата, чајната кујна. Главна оставата, со лесен отворен капак : Секоја не-БПА-лежерна, рециклирачка 10,5-унца конзерва на мега-глувци супа содржи околу 2,5 порции и има лесен за отворен капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент