.

.

Рејчел Реј Нутриш Вистински Рецепт За Пилешко И Кафеав Ориз, Сува Храна За Мачки, Торба Од 3 Килограми

Рејчел Реј Нутриш Вистински Рецепт За Пилешко И Кафеав Ориз, Сува Храна За Мачки, Торба Од 3 Килограми

DEN 127.68

Пристапност
Во достапна форма

Дајте и на вашата мачка едноставен и вкусен рецепт секој ден со Рејчел Реј Нутриш Вистински Рецепт За Пилешко И Кафеав ориз сува храна за мачки. Започнува со вистинско пилешко како состојка број еден за поддршка на здрави органи и посно мускули. Другите состојки, како кафеавиот ориз и пулпата од репка, се одлични извори на влакна кои помагаат во поддршката на здравото варење на мачките од сите животни фази. Овој рецепт исто така беше смислено изработен без додадена пченица, соја, нуспроизвод од живина, полнила, вештачки вкусови или вештачки конзерванси. Без разлика дали омиленото поминување на времето на вашата мачка ја брка опашката или лежи на каучот, можете да бидете сигурни дека овој вкусен рецепт ќе им помогне да бидат среќни и здрави. Содржи една (1) вреќа од 3 килограми Рејчел Реј Хранете Ја Природната Сува Храна За Мачки. Природна храна за мачки од сите возрасти со додадени витамини, минерали и други хранливи материи. Вистинското пилешко е состојка број еден. Нема додадени состојки од пченица или соја. Не живина нуспроизвод оброк или полнила.

Главните карактеристики

Избор на клиент