.

.

Хибриден Нелеплив Сос Тенџере Со Капак, Кварт-Темно Сива Боја

Хибриден Нелеплив Сос Тенџере Со Капак, Кварт-Темно Сива Боја

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Првите нелепливи хибридни тави дизајнирани да пржат како леано железо, тави За пржење Јодудм Х имаат густа, уникатно конструирана основа од нерѓосувачки челик за да ги одржуваат површините за готвење подеднакво рамни, додека обезбедуваат беспрекорно брза, па дури и топлина. КРАЈНОТО ПРЖЕЊЕ : нема друго тенџере.

Главните карактеристики

Избор на клиент